Kategorie
Porady Świąteczne

Porady Świąteczne czyli Witaj, świecie! ;)

Strona internetowa PoradySwiateczne.pl została stworzona w celu prezentacji artykułów o tematyce świątecznej. W szczególności chcielibyśmy podejmować tematykę związaną ze świętem Bożego Narodzenia oraz Wielkanocą.

Boże Narodzenie i Wielkanoc są świętami ważnymi dla naszej kultury. Od lat stanowiły ważny z punktu duchowego i rodzinnego element naszej tożsamości. W ostatnich kilkunastu latach z zachodu przyszła moda na komercjalizację świąt, szczególnie tych „zimowych”.

Zaraz po Wszystkich Świętych i ewentualnie modnym helołin, galerie handlowe przekształcają się w kolorowe, błyszczące i różnokolorowo świecące się miejsca rodzinnych spotkań.

Na naszej stronie chcielibyśmy „dotknąć” tematyki tej bardziej tradycyjnej. Związanej z oczekiwaniem na przyjście Pana Jezusa i zmartwychwstaniem. Będziemy pisali o Wigilii, która wbrew świadomości niektórych nie jest świętem. Będziemy pisali również i o samych Świętach. Chcemy również pisać o tradycji związanej ze świętami. O świątecznych spotkaniach, uroczystych posiłkach, czy wysyłaniu bliskim tradycyjnych kartek świątecznych. Bez głupkowatych wierszyków, które przeważnie śmieszą wyłącznie autora smsa.

Porady Świąteczne nie jest stroną prywatną i dlatego w serwisie mogą pojawiać się reklamy. Mamy nadzieję, że nie odstraszą Was od treści, a być może nawet zaciekawią. Zapraszamy do lektury !

Copyright (C) 2020 – PoradySwiateczne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *